Gloednieuwe locatie in Leeuwarden
Na jaren van restauratie zijn de deuren Huis Van Eysinga weer open. Vele kennen het pand als het oude Fries Museum en sinds kort weer open als Huis Van Eysinga. Een statige, chique locatie met prachtige stijlkamers.
Huis Van Eysinga is nu geschikt voor huwelijken, presentaties, vergaderingen, diners en borrels. De stijlkamers die in elkaar overlopen zorgen ervoor dat iedere kamer een eigen beleving heeft. Of je nu komt voor een vergadering van 10 personen of een diner van 40 personen, het huis biedt een prachtige sfeervolle ambiance.Magnifiek herenhuis in Lodewijk XVI-stijl
Het Huis werd gebouwd voor Frans Julius Johan van Eysinga, grietman (kantonrechter) van Doniawerstal en lid van Provinciale Staten van Friesland. Tot in de 19de eeuw was het pand in gebruik als chique woonhuis. In 1881 werd in het Huis Van Eysinga het Fries Museum geopend en tot een paar jaar geleden heeft het deze functie gehouden.
-
Ervaringen
Deel uw ervaring